• utulky.sk

  Sledujte aktuálnu ponuku zvieratiek z útulkov určených k adopcii.

 • Teraz aj v mobiloch!

  Stiahnite si zdarma aplikácie na
  IOS (už čoskoro) a Android

 • Zapojte sa

  Je niekoľko jednoduchých spôsobov, ako môžete pomôcť aj Vy!
  Kontaktujte nás!

Viac o nás

Útulky v mobile.


Odteraz si môžete v obchodoch google play a app store sťahovať bezplatnú aplikáciu utulky.sk, aby ste mali vždy prehľad o zvieratách z útulkov.

Google Play

ARIS.


OZ ARIS vytvorilo, prevádzkuje, vyvíja a útulkom bezplatne poskytuje elektronický systém evidencie zvierat vrátane ich zdravotnej evidencie.

Systém.

Systém sme vyvinuly s cieľom zefektívniť prácu v útulkoch. Prevádzkovatelia útulkov nesú na svojich pleciach obrovskú záťaž, aby mohli poskytovať zodpovedajúcu starostlivosť o zatúlané, vyhodené a týrané zvieratá. My im prinášame systém, ktorý im zdarma uľahčuje prácu, aby mohli venovať viac času a svojich prostriedkov na starostlivosť o zvieratá.

Online.

Systém umožňuje útulkom zverejňovať svoje zvieratá na weboch bez ďalšej práce plne automatizovane. Tak je možné, aby si svoje zatúlané zviera ľahšie našiel jeho pôvodný majiteľ, či majiteľ nový. Zvieratá z útulkov si môže do svojho webu pridať ktokoľvek jednoducho a bezplatne tu. Aktuálne je možné zvieratá sledovať a adoptovať na webe aj v bezplatnej mobilnej aplikácii pre OS Android.

Pre útulky.

Prevádzkujete útulok a chcete bezplatne využívať elektronickú evidenciu a mobilnú aplikáciu? Je to jednoduché, ozvite sa nám a my Vám službu sprístupníme. Elektronický systém a s ním spojené služby poskytujeme útulkom ZDARMA. Získajte viac času na starostlivosť o zvieratá a šetrite finančné prostriedky!
Kontaktujte nás teraz!

Kto sme.


ARIS je občianske združenie, ktoré stojí na našich praktických skúsenostiach z práce v útulkoch a praktických schopnostiach pracovať s internetovými technológiami.

Hľadať.

Všetci niečo v živote hľadáme. Útulkáči hľadajú povodných majiteľov a adoptovateľov, ktorý ich zverencom doprajú potrebnú lásku a starostlivosť. K tomu potrebujú pracovať s veľkým množstvom údajov a práve v tejto oblasti im pomáhame my.

Nájsť.

Nieje dôležité len hľadať, ale aj nájsť. My si svoj diel práce plníme, teraz je to aj na vás. Hľadajte a nachádzajte prosím vo svojich srdciach aj v živote priestor pre zvieratká z útulkov. Oni vám to svojou láskou oplatia.

Prosíme o pomoc.

Hľadáme partnerov na pomoc útulkom s hardvérovým vybavením (počítače, notebooky, tablety) a spoľahlivým pripojením na internet. Akákoľvek súčinnosť je vítaná. V prípade, že by ste nám v tejto oblasti vedeli pomôcť, kontaktujte nás prosím.
Ak Vás napadá iný spôsob, ako by ste radi pomohli, alebo máte postrehy, ktoré by nás posunuli dopredu, neváhajte nás kontaktovať.

2 %.

Ak sa rozhodnete podporiť našu činnosť svojimi 2% z daní, vyplňte prosím vo vašom daňovom priznaní


Zamestnanci si môžu stiahnuť predvyplnené tlačivá tu: vyhlásenie, potvrdenie

Zapojte sa.

Prevádzkujete útulok a chcete sa zapojiť?
Máte postrehy alebo chuť pomôcť?

 • Mojim snom je, aby útulky neboli vôbec potrebné.
  Kým k tomu dospejeme, som pripravený pomáhať.
  Za svoju lásku k ľuďom by zvieratá nemali trpieť.

  Author image
  Juraj Eliáš predseda SAOZ (Slovenská aliancia na ochranu zvierat).
 • Mojim snom je, aby útulky neboli vôbec potrebné.
  Kým k tomu dospejeme, som pripravený pomáhať.
  Za svoju lásku k ľuďom by zvieratá nemali trpieť.

  Author image
  Martin Zámečník predseda oz ARIS.

Kontaktujte nás.


Posielam...
Ďakujeme za Vašu správu!

Budeme radi, keď nám napíšete.

Poštová adresa

ARIS
Podkerepušky 32
Bratislava
841 06 SK

Telefónny kontakt:

Mobil: 0904 690 870